Hardopdenkend leren lezen

Nieuw product

€ 9,95 incl. btw

Meer informatie

Hardopdenkend leren lezen gaat over model-leren bij begrijpend lezen.

De achterliggende gedachte is eenvoudig: het belangrijkste wat wij onze leerlingen kunnen leren, is hoe zij moeten leren. Leerlingen hebben de meeste baat bij strategische kennis; kennis van de procedures die mensen gebruiken om te leren, te denken, te lezen en te schrijven.

De meest effectieve manier om leerlingen deze strategieën te onderwijzen is door hen taken te laten uitvoeren en hen te helpen bij het toepassen van de strategieën. Als wij van onze leerlingen professionele lezers willen maken, dan moeten we de strategieën van geoefende lezers voordoen. Ook moeten we oefenen met authentieke tekstenromans, korte verhalen, non-fictie boeken, krantartikelen, pleidooien en internetsites om leerlingen te helpen de strategieën toe te passen wanneer zij zelfstandig lezen. Hoewel dit logisch lijkt, staat het sterk in contrast met de theorieën en de praktijk van veel onderwijs in Amerika.

De levertijd van dit product is: 1 week

Recensies

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Schrijf uw recensie

Hardopdenkend leren lezen

Hardopdenkend leren lezen

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...